Szymon Majewski wspiera naszą kampanię

W „Pierwsze kroki w (cyber)Świecie” zaangażował się Szymon Majewski. Przez najbliższe kilkanaście miesięcy, czyli do zakończenia kampanii w grudniu 2023 r., będzie jej ambasadorem.

Szymon Majewski zapowiedział swój udział w konferencjach prasowych, które zostaną zorganizowane w ramach kampanii. Wkrótce zostanie nagrany film z jego wypowiedzią na temat „Pierwszych kroków w (cyber)Świecie”.

Szymon Majewski jest znanym dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, a także satyrykiem. Wyróżniony wieloma nagrodami. Ojciec dwójki dzieci.


Czy ten artykuł był:

Interesujący
1
Zrozumiały
1
Przydatny
1
 yasr-loader

Przeczytaj również

 1. 19 maja 2023

  Kampania w PKP Intercity

  Do końca maja pasażerowie pociągów typu Dart i Flirt będą mogli zapoznawać się z filmem edukacyjnym dla rodziców na temat zasad dotyczących używania cybermediów z dziećmi.

 2. 5 maja 2023

  Zdaniem Specjalistów – Anna Borkowska

  Psycholożka Anna Borkowska wypowiada się na temat niebezpieczeństw, na które narażone są dzieci w wieku przedszkolnym, gdy podejmują aktywność online. Specjalistka mówi także o tym, jak rodzice mogą chronić dzieci przed niebezpieczeństwami. Wymienia kilka prostych zasad, jakie warto stosować w praktyce.

 3. 7 lutego 2023

  Elektroniczne gadżety i przedszkolaki

  W jaki sposób zaznajamiać przedszkolaki z mediami elektronicznymi? Jakie ustalić reguły? Lepsza bajka do oglądania w smartfonie czy aplikacja edukacyjna?

 4. 31 stycznia 2023

  Rok 2022 – efekty kampanii po dwóch miesiącach od inauguracji

  Z końcem 2022 r. zakończyliśmy ważny etap realizacji kampanii „Pierwsze kroki w (cyber)Świecie”, czas na krótkie podsumowanie. Co udało się osiągnąć, jaki był zasięg naszych oddziaływań?