Szymon Majewski wspiera naszą kampanię

W „Pierwsze kroki w (cyber)Świecie” zaangażował się Szymon Majewski. Przez najbliższe kilkanaście miesięcy, czyli do zakończenia kampanii w grudniu 2023 r., będzie jej ambasadorem.

Szymon Majewski zapowiedział swój udział w konferencjach prasowych, które zostaną zorganizowane w ramach kampanii. Wkrótce zostanie nagrany film z jego wypowiedzią na temat „Pierwszych kroków w (cyber)Świecie”.

Szymon Majewski jest znanym dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, a także satyrykiem. Wyróżniony wieloma nagrodami. Ojciec dwójki dzieci.


Czy ten artykuł był:

Interesujący
1
Zrozumiały
1
Przydatny
1
 yasr-loader

Przeczytaj również

 1. 1 października 2023

  „Razem w cyberświecie – pomysłownik na trudne sytuacje”

  Zapraszamy do zapoznania się z „Pomysłownikem na trudne sytuacje”. Jest to publikacja przygotowana specjalnie dla rodziców przedszkolaków, a dotyczy różnych trudnych sytuacji, które zdarzają się w związku z używaniem przez dzieci cybermediów.

 2. 4 września 2023

  Rebusy

  Dla dzieci przygotowaliśmy rebusy. Zapraszamy do korzystania. Jeśli maluch będzie miał problemy, to nic nie szkodzi – mama, tata lub inny dorosły pomoże. 😊

 3. Aleksandra Kram, 28 sierpnia 2023

  Zabawy na dworze – praktyczne pomysły

  Piękna letnia pogoda za oknem zachęca do spędzania czasu na dworze. Bycie blisko natury pomaga i dzieciom, i nam, dorosłym wyciszyć się, uspokoić i nabrać siły do codziennych obowiązków. Nieograniczona przestrzeń, śpiew ptaków i szum wiatru w drzewach, kojący widok zieleni… Wszystko to sprawia, że czas spędzony poza domem jest tak przyjemny. Bez względu na […]

 4. 21 sierpnia 2023

  Kolorowanki i…

  Zapraszamy do pobierania kolorowanek dla dzieci. Wkrótce zostaną zamieszczone kolejne materiały do wykorzystania przez dzieci wspólnie z rodzicami, takie jak rebusy i krzyżówki.