Szymon Majewski wspiera naszą kampanię

W „Pierwsze kroki w (cyber)Świecie” zaangażował się Szymon Majewski. Przez najbliższe kilkanaście miesięcy, czyli do zakończenia kampanii w grudniu 2023 r., będzie jej ambasadorem.

Szymon Majewski zapowiedział swój udział w konferencjach prasowych, które zostaną zorganizowane w ramach kampanii. Wkrótce zostanie nagrany film z jego wypowiedzią na temat „Pierwszych kroków w (cyber)Świecie”.

Szymon Majewski jest znanym dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, a także satyrykiem. Wyróżniony wieloma nagrodami. Ojciec dwójki dzieci.


Czy ten artykuł był:

Interesujący
1
Zrozumiały
1
Przydatny
1
 yasr-loader

Przeczytaj również

 1. 25 stycznia 2023

  Czy oglądanie bajek może szkodzić?

  Zachęcamy do zapoznania się w wypowiedziami dr Magdaleny Rowickiej dla Radia Olsztyn na temat niekontrolowanego oglądania bajek przez dzieci w wieku przedszkolnym oraz używania dostępu do cybermediów jako nagrody albo kary.

 2. 4 stycznia 2023

  Warto posłuchać

  Zapraszamy do posłuchania audycji „Akademia życia” Polskiego Radia Białystok na temat kampanii „Pierwsze kroki w (cyber)Świecie” oraz zagadnień, które porusza.

 3. 27 grudnia 2022

  Zdaniem specjalistów

  Uruchamiamy nowy dział „Zdaniem specjalistów”. Zamieszczać tam będziemy filmy z wypowiedziami ekspertów na tematy, których dotyczy kampania.

 4. 3 listopada 2022

  Jeśli i gekon nie pomaga…, czyli Szymon Majewski do rodziców

  Ambasador naszej kampanii zwrócił się z przesłaniem do rodziców przedszkolaków. Szymon Majewski, w charakterystycznym dla siebie stylu, prosi rodziców, aby zwracali uwagę na to, w jaki sposób i ile czasu dzieci używają cybermediów.