Polityka prywatności

Polityka Prywatności internetowych serwisów i aplikacji mobilnych Fundacji Poza Schematami

 1. Dokument ten opisuje politykę prywatności aplikacji mobilnych i serwisów internetowych Fundacji Poza Schematami, NIP 1182103136, REGON 360055048, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Władysława Smoleńskiego 1c lok. 1.
 2. Instalując aplikację, użytkownik wyraża zgodę na niniejszą politykę prywatności.
 3. Subskrybując newslettera, użytkownik wyraża zgodę na niniejszą politykę prywatności
 4. Fundacja Poza Schematami nie gromadzi danych o użytkownikach aplikacji.
 5. W urządzeniach, na których instalowana jest aplikacja, zapisywany jest, w sposób anonimowy, poziom zaawansowania w grze (przechodzenia prze kolejne poziomy aplikacji).
 6. W przypadku braku zgody na niniejszą politykę prywatności nie należy instalować aplikacji lub należy ją odinstalować.
 7. Fundacja Poza Schematami gromadzi dane osobowe subskrybentów newsletterów Fundacji Poza Schematami w zakresie i w celu określonym w formularzu subskrypcji newslettera
 8. Administratorem wyżej wymienionych danych osobowych jest Fundacja Poza Schematami, NIP 1182103136, REGON 360055048, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Władysława Smoleńskiego 1c lok. 1.
 9. Użytkownik może w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych, wysyłając e-mail na adres Fundacji Poza Schematami:
 10. Użytkownik może zrezygnować z otrzymywania newslettera wysyłając e-mail na adres Fundacji Poza Schematami:
 11. Użytkownik może także zrezygnować z otrzymywania newslettera w sposób opisany w danym newsletterze.
 12. Serwisy Fundacji korzystają z Google Analytics celem uzyskania, w sposób anonimowy, danych statystycznych. Więcej na temat warunków korzystania z usługi Google Analytics można znaleźć w polityce prywatności Google Analytics.
 13. Zastrzegamy sobie prawo zmiany polityki prywatności, ewentualne zmiany każdorazowo upubliczniane będą na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Pamiętaj, że istnieje możliwość zrezygnowania z usługi Google Analytics na stałe. Można to zrobić korzystając z dodatku do przeglądarki blokującego Google Analytics.